Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Kahve İbriği Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (28*36*8 cm), M (19*29*8 cm)
  • Kapak.Cover : Taşlı Saten. Beaded Satin.
  • Renk.Color : Lacivert. Dark Blue.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9) , M (15)
  • Ürün Kodu.Item Code : L (106101) , M (106109).

Osmanlı Devleti’nde padişahlar sanat içeren değerli eserleri hazinesine katarak ecdat mirasını geliştirme arzusundaydılar. Bu amaçla sürekli olarak ustaların elinde çıkan el işçiliği, değerli taşlarla bezeli, altın veya gümüş kaplamalı silahlar, takılar, savaş ekipmanları ve buna benzer objeler düzenli olarak hazineye eklenmiştir. Topkapı Sarayı Müzesi’nde de sergilenen bu eserler Dünya’nın en büyük el işçiliği hediye kutusu üreticisi BRD Kutu tarafından saten üzerine baskılı ve taşlarla bezeli şekilde “Topkapı Koleksiyonu” adı altında beğeninize sunulmuştur.

 

Kahve İbriği çikolata kutusu; üzeri değerli taşlarla bezenmiş bu kahve ibriği, gösterişli kahve sunumlarının ayrılmaz parçasıydı. Kahve ve çikolatanın dillere destan uyumu göz önüne alındığında, kahve hediye paketleri, cezveli ve fincanlı kahve sunumları ve kahve kutuları için Kahve İbriği Topkapı Çikolata kutusu güzel bir tercih olacaktır.

 

Topkapı hediye kutusu koleksiyonu, 27 Ocak Osmanlı Haftası gibi önemli gün hediyeleri için iyi bir fikir olup, önemli ziyaret hediyeleri, protokol hediyeleri, VIP hediyeler, Osmanlı çikolata kutusu hediyeleri için güzel bir seçimdir. İçerisinde gül yapraklı lokum, aspirli lokum, akide şekeri, nugatlar ve buna benzer Türk lezzetleriyle harika çikolata ve şekerleme sunumları oluşturulabilir.

 

*L 48 gözlü, M 24 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 48 compartments and M comes with 24. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp