BRD Tasarım

Hakkimizda

 
Ürünün ve Hizmetin Degeri Ambalajinda Gizlidir. (Value of a product is hidden within its packaging.)

Doruk Angun

GENEL MÜDÜR (GENERAL MANAGER)

BRD Kutu Tasarim Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti., ambalaj sektöründeki 15 yillik tecrübelerin üzerine 2005 yilinda Istanbul’da kurulmus; kuruldugu andan günümüze ürettigi kaliteli, yenilikçi ve özgün hediye kutulariyla sektörün kalite ile özdeslestirilmis bir markasi haline gelmistir.

ANGUN ailesi tarafindan alisilagelmis ambalaj aliskanliklarini degistirmek için kurulan ufak bir atölyede yarattigi ses getiren tasarimlariyla BRD, günümüzde Türkiye ve Dünya’nin sayili pastane, çikolataci, sekerlemeci ve buna benzer isletmelerinde ürünleri satisa sunulan bir firma haline gelmis; kurumsal firmalarin özel gün hediyelerinde ilk tercihi olmustur. Tarim ve Köyisleri Bakanligi tarafindan onayli hijyenik üretimi ile en önemli amaci müsteri memnuniyetini ve üretim kalitesini en üst seviyeye çikarmak olan BRD, lider konumda oldugu el isçiligi ambalaj üretimine 1000 m2’lik kapali alana sahip üretim tesisleri ve 10’dan fazla ülkeye yaptigi ihracatla Dünya’nin en sik ambalaj kutularini üreterek devam etmektedir.

BRD Tasarim Hakkimizda

BRD, 2012 yilinda Dünya’da ilk olarak üretmis oldugu “Çerçeveli Çikolata Kutusu” ve “Tavla Seklinde Çikolata Kutusu” ile Ambalaj Ay Yildizlari 2012’de gida kategorisinde hem altin hem de gümüs madalyayi kazanarak önemli bir basariya imza atmistir. Çerçeveli kutularimiz, sevdikleriniz için unutulmayacak bir hediye olmasi amaciyla tasarlanmis olup, içerisindeki ürün tüketildikten sonra evinizin veya ofisinizin bir kösesinde uzun yillar boyunca saklanabilir.

Kurumlara ve kisiye özel olarak ürettigimiz kutu çalismalarimiz ile müsterilerinize veya sevdiklerinize yillarca unutulmayacak harika bir hediye verebilirsiniz. Kutularimiz, içerisine hediye, sekerleme, çikolata vb. gida ürünleri konulabilecek sekilde en ideal ölçülerde tasarlanmis olup, sizden gelebilecek özel talepler üzerine istediginiz sekil veya boyutta da üretilebilmektedir.

Üretimden sonra her bir detayi titizlikle kontrol edilen kutularimiz, tek tek temizlenip paketlendikten sonra çift katli kolilerde adresinize teslim edilir. Kosulsuz müsteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamiz uzun süreli iliskiler kurmak amaciyla size en iyi hizmeti vermeye ilke edinmistir.

Birlikte çalistigimiz lider firmalar vizyonumuzu gelistirmis ve basarilarimiza yeni yollar açmistir. Sizi de en iyiler için en iyi olmak yolunda birlikte çalismaya davet ediyoruz.