Hakkımızda

Hikayemiz

BRD Kutu Tasarım Ambalaj Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., ambalaj sektöründeki 15 yıllık tecrübelerin üzerine 2005 yılında İstanbul’da kurulmuş; kurulduğu andan günümüze ürettiği kaliteli, yenilikçi ve özgün hediye kutularıyla sektörün kalite ile özdeşleştirilmiş bir markası haline gelmiştir.

ANGUN ailesi tarafından alışılagelmiş ambalaj alışkanlıklarını değiştirmek için kurulan ufak bir atölyede yarattığı ses getiren tasarımlarıyla BRD, günümüzde Türkiye ve Dünya’nın sayılı pastane, çikolatacı, şekerlemeci ve buna benzer işletmelerinde ürünleri satışa sunulan bir firma haline gelmiş; kurumsal firmaların özel gün hediyelerinde ilk tercihi olmuştur. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından onaylı hijyenik üretimi ile en önemli amacı müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesini en üst seviyeye çıkarmak olan BRD, lider konumda olduğu el işçiliği ambalaj üretimine 1000 m2’lik kapalı alana sahip üretim tesisleri ve 10’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Dünya’nın en şık ambalaj kutularını üreterek devam etmektedir.

Hakkımızda | BRD Kutu
Hakkımızda | BRD Kutu

Hikayemiz

BRD, 2012 yılında Dünya’da ilk olarak üretmiş olduğu “Çerçeveli Çikolata Kutusu” ve “Tavla Şeklinde Çikolata Kutusu” ile Ambalaj Ay Yıldızları 2012’de gıda kategorisinde hem altın hem de gümüş madalyayı kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. Çerçeveli kutularımız, sevdikleriniz için unutulmayacak bir hediye olması amacıyla tasarlanmış olup, içerisindeki ürün tüketildikten sonra evinizin veya ofisinizin bir köşesinde uzun yıllar boyunca saklanabilir.

Kurumlara ve kişiye özel olarak ürettiğimiz kutu çalışmalarımız ile müşterilerinize veya sevdiklerinize yıllarca unutulmayacak harika bir hediye verebilirsiniz. Kutularımız, içerisine hediye, şekerleme, çikolata vb. gıda ürünleri konulabilecek şekilde en ideal ölçülerde tasarlanmış olup, sizden gelebilecek özel talepler üzerine istediğiniz şekil veya boyutta da üretilebilmektedir.

Üretimden sonra her bir detayı titizlikle kontrol edilen kutularımız, tek tek temizlenip paketlendikten sonra çift katlı kolilerde adresinize teslim edilir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden firmamız uzun süreli ilişkiler kurmak amacıyla size en iyi hizmeti vermeye ilke edinmiştir.

Birlikte çalıştığımız lider firmalar vizyonumuzu geliştirmiş ve başarılarımıza yeni yollar açmıştır. Sizi de en iyiler için en iyi olmak yolunda birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Whatsapp Whatsapp