Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Altın Semazen Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (28*36*8 cm), M (19*29*8 cm).
  • Kapak.Cover : Kanvas. Canvas.
  • Renk.Color : Altın. Gold
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (8), M(9).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (108307), M (108308).

Semazen Lokum Kutusu Koleksiyonu’nda Mevlevi Felsefesinin sembolleri Semazenlerin temsil edildiği önemli eserler bulunmaktadır. Orta Asya’dan Türklerin getirdiği bir raks olan Sema’da, ruhani bir merkez etrafından dönen Semazenler Dünya’nın dönme açısına çok yakın bir açıda boyunlarını eğerek dönüş yaparlar. Bu dönme hareketinde başın dönmemesinin sebebi bu açının iç kulakta bir denge yaratmasıdır. Yani Sema etmek belli temellere dayanan ve manevi yönden de büyük bir öneme sahip olan bir rakstır. Konya merkezli Mevlevi akımının tasvir edildiği lokum kutularının bulunduğu bu koleksiyon Lüks Lokum Kutusu ihtiyaçlarınız için idealdir.

 

Etnik Motifli Semazen Lokum Kutusu’nda, etnik Selçuklu motifleri önünde sema eden semazenler temsil edilmiştir. Toptan lokum satışlarınızda sizi öne çıkaracak bu özel lokum kutuları karlılığınızı arttıracak ve kurumsal lokum satışlarınızı yükseltecektir.

 

*L 48 gözlü, M 24 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 48 compartments and M comes with 24. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp