Ürün Özellikleri

  • Ürün Kodu: 505102
  • Dış Ölçü: 37 x 28 x 8 cm
  • İç Ölçü: 35 x 27 x 5 cm
  • Renk: Siyah
  • Kutu Üzeri: Modern Çerçeveli, Cam Altı Baskılı

Mona Lisa Modern Çerçeveli Çikolata Kutusu

Koleksiyon Hakkında Genel Bilgi:

Modern koleksiyonu şık Vitrinler için özel olarak tasarlandı. "Modern Çikolata Kutusu" adını taşıyan bu koleksiyon, çikolata kutularını sıradanlıktan çıkarıyor.

Mukavva malzeme üzerine kumaş kaplama ile üretilen bu özel ürün, dikkat çekici bir siyah veya beyaz renk seçenekleri olmak üzere şık çerçeveye sahip altında ise kartpostal bulunmaktadır. Bu modern çerçeve, ürünü vitrinlerde daha çekici kılmak için eklenmiştir. Üzerindeki cam yüzeyi, ünlü tablolar veya farklı tasarımlar ile dekore edilebiliyor. Bu özelliklerle, koleksiyon hem görsel olarak etkileyici hem de yenilikçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Cam Altı Mona Lisa Tablosu Kartpostal Modern Çerçeveli Çikolata Kutusu:

Modern Çerçeveli Kartpostal Çikolata Kutusu, göz alıcı bir tasarıma sahip özel bir üründür. Ortası cam, altında kartpostal olan bu çikolata kutusu, Mona Lisa, İtalya’nın Floransa şehrindeki Rönesans sırasında Leonardo da Vinci tarafından kavak bir pano üzerine Sfumato tekniği ile resmedilmiş 16.yüzyıl yağlı boya portresidir. Bu özel kutu, içeriğini sergilemek ve etkileyici bir görsel sunmak için ideal bir platform sağlar. Vitrininizde dikkat çekici bir görünüm sunar. Bu özel kutu, kutunun içindeki çikolatalar tüketildikten sonra bile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır; çünkü kutunun kapağı, bir tablo olarak da değerlendirilebilir. Bu özellikler sayesinde, modern ve şık bir seçenek olarak öne çıkar hem görsel hem de işlevsel açıdan tatmin edici bir deneyim sunar.
 

Whatsapp Whatsapp