BRD Kutu | Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu Imalati

Bezeli Sorguç

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm
  • Kapak.Cover : Tasli Saten.Beaded Satin.
  • Renk.Color : Siyah. Black.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9) , M (10)
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105301) , M (106107).
Osmanli Devleti’nde padisahlar sanat içeren degerli eserleri hazinesine katarak ecdat mirasini gelistirme arzusundaydilar. Bu amaçla sürekli olarak ustalarin elinde çikan el isçiligi, degerli taslarla bezeli, altin veya gümüs kaplamali silahlar, takilar, savas ekipmanlari ve buna benzer objeler düzenli olarak hazineye eklenmistir. Topkapi Sarayi Müzesi’nde de sergilenen bu eserler Dünya’nin en büyük el isçiligi hediye kutusu üreticisi BRD Kutu tarafindan saten üzerine baskili ve taslarla bezeli sekilde “Topkapi Koleksiyonu” adi altinda begeninize sunulmustur.
Bezeli Sorguç çikolata kutusu; zümrüt, elmas, yakut ve incilerle bezeli 18. Yüzyil tarihli bu süslemeler migferlerdeki sorguç yuvalarina takilarak migferlerin törenlerde gösterisli hale gelmesini saglardi. Çerçeveli BRD lokum kutusu üzerine baski olarak uygulanan bu eser taslarla bezenmistir.
Topkapi hediye kutusu koleksiyonu, 27 Ocak Osmanli Haftasi gibi önemli gün hediyeleri için iyi bir fikir olup, önemli ziyaret hediyeleri, protokol hediyeleri, VIP hediyeler, Osmanli çikolata kutusu hediyeleri için güzel bir seçimdir. Içerisinde gül yaprakli lokum, aspirli lokum, akide sekeri, nugatlar ve buna benzer Türk lezzetleriyle harika çikolata ve sekerleme sunumlari olusturulabilir.
 
*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katli çikolata yastigi ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.
*Ürünlerimiz tek tek özel bir sekilde temizlenip, posetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir sekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.
*Siparis vermenizi kolaylastiracak ürün kodlari ürün açiklamasinda belirtilmistir. Siparis ve teklif istemlerinizde tarafimiza bu kodlar ile ulasmanizi rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.