Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Kaplumbağa Terbiyecisi Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm).
  • Kapak.Cover : İpek Saten. Silk Satin.
  • Renk.Color : Kahverengi. Brown
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9), M(10).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105066), M (105067).

Oryantalizm Çikolata Kutusu Koleksiyonu’nda Osman Hamdi Bey’in oryantalist eserleri ipek saten üzerine baskılı olarak BRD Kutu’nun lüks tablo çikolata kutularında yeniden hayat buldu.

 

1842 yılında Osman Hamdi Bey, hukuk öğrenimini yapmak üzere gittiği Paris’te önemli ressamların yanında çıraklık yaparak resim konusunda kendisini geliştirdi. 1881 yılında çalışmaya başladığı Müze-i Hümayün’de arkeolog kimliğiyle öne çıktı ve sayısız eser keşiflerinde bulundu. Ressamlığı ve Arkeologluğu ile Türk sanat tarihindeki en önemli isimlerden olan Osman Hamdi Bey; “Kaplumbağa Terbiyecisi”, “Kahve Ocağı”, “İki Müzisyen Kız”, “Haremden” gibi eserleriyle Oryantalizm akımının en önemli eserlerini ortaya çıkarmıştır.

 

Kaplumbağa Terbiyecisi Çikolata Kutusu’nda, Türkiye’deki müzayedelerde satılan en pahalı tablo olan (5 milyon TL), Kaplumbağa Terbiyecisi tablosu ipek saten üzerine baskı yapılarak hediye edeceğiniz kişinin sizi hiç unutmamasını sağlayan bir esere dönüşmüştür. Kurumsal Çikolata Kutusu hediyeleriniz için ideal olan bu tablo çikolata kutusu sizi önemli gün hediyelerinizde öne çıkaracak Oryantalist bir eserdir.

 

*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp