Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Çintemani Desenli Kaftan Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (28*36*8 cm), M (19*29*8 cm).
  • Kapak.Cover : Kanvas. Canvas.
  • Renk.Color : Bordo. Maroon
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (8), M(9).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (108209), M (108210).

Kaftan Hediye Kutuları Koleksiyonu’nda Padişahların yanındakileri ödüllendirmek için hediye ettiği değerli kumaşlardan ve kürkten yapılmış giysiler olan Kaftanlar, BRD’nin lüks hediye kutularında buluştu ve bu harika el işçiliği hediye kutuları ortaya çıktı.

 

Çintemani Desenli Kaftan Hediye Kutusu’nda, Osmanlı’nın en özel desenlerinden biri olan çintemani deseni Kaftan ve etnik türk motifiyle BRD Kutu’nun dünyaca ünlü kumaş kaplı kutularında sizlere sunuluyor.

 

Sadece önemli kişilere hediye edilen, başarının simgesi kaftanlar önemli gün hediyelerinizde sizi unutulmaz kılacak. Türklerin önemli simgelerinden olan Kaftan baskılı kutularımızı vip hediye kutusu, kurumsal hediye kutusu, lüks hediye kutuları ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

 

*L 48 gözlü, M 24 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 48 compartments and M comes with 24. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

 

 

Whatsapp