BRD Kutu | Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu Imalati

Dokuma Bordo Kaftan Hediye Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm).
  • Kapak.Cover : Dokuma. Woven.
  • Renk.Color : Bordo (Kadife). Maroon (Velvet).
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (108205).
Kaftan Hediye Kutulari Koleksiyonu’nda Padisahlarin yanindakileri ödüllendirmek için hediye ettigi degerli kumaslardan ve kürkten yapilmis giysiler olan Kaftanlar, BRD’nin lüks hediye kutularinda bulustu ve bu harika el isçiligi hediye kutulari ortaya çikti.
 
Dokuma Bordo Kaftan Hediye Kutusu’nda, ince detayli islemeleriyle özel dokuma kaftanlar BRD Kutu’nun dünyaca ünlü kumas kapli kutularinda sizlere sunuluyor.
 
Sadece önemli kisilere hediye edilen, basarinin simgesi kaftanlar önemli gün hediyelerinizde sizi unutulmaz kilacak. Türklerin önemli simgelerinden olan Kaftan baskili kutularimizi vip hediye kutusu, kurumsal hediye kutusu, lüks hediye kutulari ihtiyaçlarinizda kullanabilirsiniz.
 
*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katli çikolata yastigi ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.
*Ürünlerimiz tek tek özel bir sekilde temizlenip, posetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir sekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.
*Siparis vermenizi kolaylastiracak ürün kodlari ürün açiklamasinda belirtilmistir. Siparis ve teklif istemlerinizde tarafimiza bu kodlar ile ulasmanizi rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.