Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Semazen Goblen Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm).
  • Kapak.Cover : Goblen. Gobelin.
  • Renk.Color : Taba. Tan.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (10), M(10).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105115), M (105350).

Goblen ya da diğer adı ile gobelin; genellikle resmin baskı yolu ile kumaşa aktarılarak ve noktaları sayılabilir bir kumaş üzerine tek yönlü işleme tekniği uygulanarak yapıldığı bir işleme sanatıdır. Goblende işlemenin tek yönlü yapılması, ürüne üç boyutlu bir izlenim vermektedir.

 

Goblen Semazen Çikolata Kutusu’nda, Mevlevi felsefesinin sembolü Semazen figürleri goblen olarak işlenmiş ve özel alkantra kumaşı kaplı kutuda sunulmuştur.

 

Türk kültürünü simgeleyen önemli eserleri bulunduran Goblen Çikolata Kutusu Koleksiyonu, kadife kaplı kutunun en güzel örneklerini sizlerle buluşturuyor. Dokuma olarak özel hazırlanan Goblen kumaşlar ve alkantra kadife kaplı kutular çikolata sunumlarınızda fark yaratacak. Dünya’nın en büyük el işçiliği çikolata kutusu üreticisi BRD Kutu’nun imalatı bu özel kutular kurumsal çikolata kutusu arayışı olan müşterileriniz için harika bir öneri olacak.

 

*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp