BRD Kutu | Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu Imalati

Lale ve Altin Para Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm)
  • Kapak.Cover : Tasli Saten. Beaded Satin
  • Renk.Color : Turkuaz. Turqoise
  • Koli.Box : L (9’LU) , M (10’LU)
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105344) , M (106352)
Dünya'nin lüks hediye kutusunda lider firmasi BRD Kutu, 15. yilina harika bir hediye kutusu koleksiyonu ile giriyor. “BRD 15. Yil Özel” çikolata kutusu koleksiyonunda tarihe isik tutan tasarim harikasi 6 özel kutu bulunmakta. "Lale ve Altin Para" çikolata kutusunda, Otantik nar çiçegi ve çini desenleri ile harmanlanmis, degerli taslarla bezeli lale figürü ve 3. Ahmet dönemine ait altin para dekupe edilip, üzeri ihtisamli taslar ile bezenmistir. Ödüllü tasarima sahip BRD Tablo Kutulari, içindekiler tüketildikten sonra evinizin ve ya ofisinizin duvarinda tablo olarak sergilenebilecek sekilde tasarlanmistir. “BRD 15. Yil Özel Koleksiyonu”; önemli gün hediyesi, sirket ziyaretleri ve VIP çikolata kutusu hediyeleri için harika bir seçimdir.
 
*L 49 gözlü, M ise 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katli çikolata yastigi ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and L comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.
*Ürünlerimiz tek tek özel bir sekilde temizlenip, posetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir sekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.
*Siparis vermenizi kolaylastiracak ürün kodlari ürün açiklamasinda belirtilmistir. Siparis ve teklif istemlerinizde tarafimiza bu kodlar ile ulasmanizi rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.